Naše služby

 

CORPORATE IDENTITY

ukázky prací

Corporate identity je jednotný grafický firemní styl, podle kterého může zákazník již na první pohled identifikovat vaši společnost. Jedná se tedy o nezaměnitelnou vizuální tvář firmy. Firemní identita je důležitá jak pro nově vznikající společnosti, tak pro společnosti, které na trhu již působí a mají zájem o úpravu nebo kompletní změnu firemní identity.

 

TVORBA FIREMNÍHO LOGA

ukázky pracíLogotyp je grafická značka, která reprezentuje buď firmu či celou korporaci firem nebo jen jednotlivý produkt. Jako takové je logo jedním z nejdůležitějších prvků propagace a reklamy, které má firma k dispozici. Zejména pak je základním prvkem všech firemních materiálů jak tištěných, tak elektronických. Tvorba firemního loga nemusí být v mnoha případech nákladnou záležitostí.

OBALOVÝ DESIGN

ukázky pracíObal prodává a je první, s čím se zákazník setká, když si jde vybrat produkt. Design obalu odráží kvality spojené se značkou, tedy i hodnoty lidí, kteří si výrobky této značky nejčastěji kupují. Obal odlišuje produkt od konkurence a zařazuje jej do určité kategorie či cenového pásma. Obalový design má svá specifika, která je nutné respektovat. Kvalitní obalový design musí splňovat náročné požadavky na praktické funkce (skladování, distribuce, použitelnost) i na originalitu a celkový vzhled. Navrhujeme design obalů (tvar, rozměr, materiál, funkce) i samotný grafický návrh obalu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.

WEBDESIGN / BANNERY

ukázky pracíDesign webů je dnes jednou z nejdůležitějších částí webové prezentace společnosti. Mnoho z nás internetem jen tak brouzdá, ale občas také něco hledáme. V okamžiku, kdy prohlížíme jednotlivé weby, nás jistě zaujmou weby s vytříbeným designem. Až poté vlastně čteme, co je na stránkách napsáno. A právě o to jde. Webdesign musí být tak kvalitní, aby většinu návštěvníků přinejlepším ohromil.

KATALOGY, LETÁKY

ukázky pracíTyto materiály slouží k prezentaci vašich výrobků nebo služeb, takže by měly být velmi kvalitní a měly by také odrážet vaši firemní kulturu. Tyto firemní tiskoviny je dobré vytvářet v širším konceptu corporate identity společně s dalšími materiály a tím usilovat o jednotnou vizuální linii spojující všechny firemní materiály.

E-KATALOGY

ukázky pracíNOVINKA! E-katalogy ve formátu interaktivního PDF umožňují zbavit se nákladných tištěných katalogů a přidávají funkce známé z e-shopů, jako je výběr produktů, detailní náhled produktů, nákupní košík a vytvoření objednávky. Díky podpoře Javascriptu, jsem schopni s našimi programátory přidat i specifické funkce, podle vašich požadavků. (např. elektronický podpis, navázání databází aj.)

DTP studio

ukázky pracíDTP  je zkratka výrazu desktop publishing, který pochází z angličtiny. Prakticky se jedná o tvorbu dokumentu v počítači, na jehož konci můžeme tento dokument vytisknout v potřebné velikosti, ale hlavně kvalitě. Součet těchto služeb se může nazývat předtisková příprava. Zaměřme se nyní na jednotlivé služby, které Vám může naše DTP studio nabídnout.

VIDEO

ukázky pracíVideo patří k nejpopulárnějším a nejrychleji se rozvíjejícím internetovým médiím. Kvalitní vizuální zážitek zaujme vaše cílové zákazníky a potencionální partnery.